Centrum Praskie Koneser 

Salon Fryzjerski

& Kosmetyczny

 

ul. Siennicka 19 lok.5, Warszawa

602 195 500

moniuszka7@gmail.com

Odwiedź nas na:

Zadzwoń: 602 195 500

Zadzwoń: 602 195 500

Odwiedź nas na:

Wszystkie artykuły użyte w czasie zabiegów są jednorazowe (pilniki, polerki, kapturki do frezów), natomiast narzędzia kosmetyczne (cążki, kopytka, frezy diamentowe) są dezynfekowane, a następnie sterylizowane w autoklawie w celu zapewnienia Państwu 100% bezpieczeństwa.

Zabieg IBX

 

Zabieg naprawczy, który penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych odżywek do paznokci. Jest dedykowany w szczególności osobom z uszkodzoną mechanicznie (np. po samodzielnym usuwaniu lakieru hybrydowego) lub przesuszoną płytką (białe plamki, kruche końcówki).

 

Zabieg skład się z dwóch etapów: pierwszy to aplikacja preparatu wypełniającego uszkodzone mechanicznie miejsca, w drugim etapie na całe płytki paznokci aplikowana jest odżywka zawierająca monomery i olejek jojoba. Monomery wypełniają szczeliny w paznokciu oraz zatrzymują cząsteczki olejku, co pozwala utrzymać optymalne nawilżenie. Efekt to wyrównana powierzchnia płytki, czyli widoczna poprawa wizualna już po pierwszym zabiegu. Długotrwałe wzmocnienie paznokci można zaobserwować po około 5 aplikacjach IBX, ponieważ dzięki nawilżeniu i wzmocnieniu odrastająca płytka jest wyraźnie zdrowsza. Zabiegi należy powtarzać w kilkunastodniowych odstępach, a ich zaletą jest to, że mogą być stosowane pod żel oraz lakier hybrydowy, nie osłabiając przyczepności produktów.

 

 

 

 

 

 

 

Przedłużanie paznokci

 

Pracujemy na znakomitych żelach, maskujących odbarwienia płytki paznokciach lub jej ewentualne ubytki,przy zachowaniu naturalnej barwy oraz wyglądu paznokcia

GWARANTUJEMY 100% SATYSFAKCJI

zobacz naszą ofertę i ceny 

Zobacz naszą ofertę 

RODZAJE MANICURE WYKONYWANYCH W NASZYM SALONIE KOSMETYCZNYM

 

MANICURE JAPOŃSKI

 

Ta metoda regeneracji paznokci polega na wmasowaniu w płytkę odpowiedniej pasty, a następnie na wypolerowaniu powierzchni paznokcia pudrem. Zabieg nadaje im zdrowy, różowy połysk, który utrzymuje się przez około dwa tygodnie. Składniki naturalne, które wchodzą w skład past, tj. witamina A + E, keratyna, pyłek pszczeli, a także krzemionka z Morza Jońskiego odżywiają i regenerują zniszczoną płytkę oraz stymulują jej wzrost. Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszym użyciu, a jego wykonanie jest bajecznie proste. 

 

Zabieg polecamy szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy nasze dłonie i paznokcie są narażone na skrajne zmiany temperatur.

 

Manicure Japoński krok po kroku

 

Zdjęcie manicure i przygotowanie paznokci 

Przed przystąpieniem do zabiegu należy usunąć wszelkie pozostałości poprzedniego manicure. Oczyścić płytkę z naturalnego tłuszczu, nadać paznokciom odpowiedni kształt i odsunąć skórki.

 

Wtarcie zielonej pasty

Na zieloną polerkę należy nałożyć pastę z opakowania z numerem jeden. Następnie wcierać ją w płytkę paznokcia tak długo, aż ta stanie się różowa i błyszcząca. Nie należy przechodzić do kolejnego etapu, zanim nie upewnimy się, że paznokcie są równe i gładkie. W tym czasie składniki odżywcze zostaną przetransportowane do paznokcia i zostaną usunięte nierówności. Należy zwrócić uwagę na to, by pastę wcierać zawsze w jednym kierunku – najlepiej wykonując okrężne ruchy.

 

Puder 

Następnym etapem jest wmasowanie różową polerką pudru z drugiego opakowania. Jego właściwości zapewniają zatrzymanie na powierzchni paznokcia składników odżywczych z zielonej pasty. Dodatkowo ten krok nada błyszczące wykończenie płytce chroniąc ją przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Wmasowanie oliwki 

Na koniec polecamy nałożyć na skórki wokół paznokci odżywczą oliwkę i wetrzeć ją okrężnymi ruchami.

MEZOTERAPIA DŁONI

 

Oznaki starzenia się są bardzo widoczne na naszych dłoniach. Skóra na nich staje się wiotka, traci swoją elastyczność, pojawiają się plamy i przebarwienia. Skutecznym sposobem na ich odmłodzenie jest mezoterapia – zawarte w dostarczanych skórze preparatach substancje lecznicze i odżywcze znacznie poprawiają jej kondycję, co spowoduje, że będzie wyglądać na o wiele młodszą.

Mezoterapia dłoni – na czym polega zabieg?

Są dwa rodzaje mezoterapii: igłowa i bezigłowa. Ta pierwsza polega na wprowadzaniu substancji leczniczych za pomocą niewielkich nakłuć. Preparaty zawierają kwas hialuronowy, aminokwasy, witaminy i nukleotydy. Używa się do niej specjalnego pistoletu. Mezoterapia bezigłowa różni się tym, że substancje lecznicze wprowadzane są dzięki impulsom fal elektromagnetycznych. Obie metody są nieinwazyjne. Dostarczane skórze preparaty zapewniają odżywienie i nawilżenie, sprawiają, że pobudzona zostaje produkcja kolagenu i elastyny. Żeby osiągnąć jak najlepsze rezultaty powinniśmy wykonać serię zabiegów, w odstępach od dwóch do czterech tygodni.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem koniecznie musimy odstawić leki rozrzedzające krew. Na tydzień przed warto stosować preparaty z witaminą K, ponieważ dzięki temu zapobiegniemy powstawaniu krwiaków. Nie jest to zabieg bolesny, jednak jeśli mamy niską wytrzymałość na ból to możemy bezpośrednio przed zabiegiem posmarować dłonie kremem znieczulającym.

Mezoterapia dłoni – efekty

Po zabiegu likwidowane są zwiotczenia, skóra wygładza się, napina, wygląda młodziej. Znikają przebarwienia i poprawia się koloryt skóry. Staje się ona nawilżona i pobudzane są procesy regeneracji.

 

Zobacz naszą ofertę

Zobacz naszą ofertę

Zobacz naszą ofertę

Jakie są podstawowe kształty paznokci i który najlepiej pasuje do Was?

Okrągły

 

Idealny dla osób, które wykonują dużo prac dłońmi. Taki kształt paznokcia jest odporny na uszkodzenia, dzięki spiłowaniu bocznych boków - rzadziej się zadziera. Sprawdza się szczególnie dobrze u osób mających problemy z paznokciami, a właściwie ich twardością. Dobrze wygląda przy krótkich paznokciach. 

 

Kwadratowy

 

Jest bardzo popularnym kształtem, jednak nie pasuje do wszystkich dłoni. Osoby z szerokimi i krótkimi palcami, powinny uważać na ten kształt. Najlepiej prezentuje się przy średnich i długich paznokciach. Nie jest to kształt łatwy w utrzymaniu, ponieważ kwadratowe zakończenia paznokcia narażone są na zadarcia. Jeśli wybieracie ten kształt paznokci, zdecydujcie się na ich utwardzenie, na przykład warstwą akrylu. 

 

Owalny

 

Pasuje właściwie do każdego typu dłoni, pięknie wysmukla, łączy zalety pozostałych kształtów płytek. Są trwałe jak okrągłe, wyglądają dobrze przy średnich i długich paznokciach, jak kwadratowe. Idealnie nadają się do zdobień. 

 

Migdał i spiczasty

 

Można powiedzieć, że są to dłuższe i bardziej spiłowane odmiany paznokci owalnych. Kobiety często się decydują na te kształty (szczególnie migdał), ponieważ pięknie wydłużają dłoń. Są to kształty, które najbardziej wysmuklają, dodają delikatności i powabu. Niestety wąski i długi paznokieć nie jest łatwy w utrzymaniu, dlatego akryl też może okazać się w tym wypadku bardzo pomocny. Szpice są niepraktyczne w codziennym użytkowaniu, dlatego najlepiej sprawdzają się na imprezy i większe wyjścia. Co jeszcze można powiedzieć o tych kształtach? Że na pewno dodają seksapilu.